Twerk & Dancehall weekend 1

twerk dancehall weekend

Protančete víkend s Marti!

Přijměte pozvání na první protančený víkend plný Twerku a Dancehallu s tanečnicí a choreografkou Martou Pechovou – zakladatelkou Marta DANCENTER.

Víkend bude probíhat v krásném areálu Rekreačního střediska Stará Živohošť na Slapech – 1,5 hod. cesty z Plzně nebo 1 hod. cesty z Prahy. Parkoviště je přímo u hotelu. Tancovat se bude v nově zrekonstruované tělocvičně se zrcadly. V případě příznivého počasí i venku. Ve volném čase je zde možnost zapůjčení šlapadel nebo loďky a osvěžit se můžeme v bazénu se slanou vodou.

Během dvou dní proběhne celkem 8-10 hodin tance, střídavě Twerk a Dancehall. Workshopy jsou určené pro začátečníky i pokročilé. Účastníci mají zajištěnou plnou penzi, ubytování (v hotelu) a pitný režim.

Z víkendu budete mít na památku video sestřih a fotografie. Vše zašleme elektronickou formou.

Cena je 1900 Kč při přihlášení do 15. července. Od 16. července je cena 2 100 Kč. Lze domluvit i pobyt pro přátele nebo rodinu, bez workshopu a za nižší cenu. Částku lze také uhradit na dvě části – záloha 1000 Kč + doplatek.

Kapacita tanečního víkendu je omezena. Rozhoduje přijetí zálohy.

Závaznou přihlášku vyplňte zde. Poté proveďte platbu (zálohu nebo celou částku) na účet 670100-2209158916/6210 (var. s. = Vaše telefonní číslo, zpráva pro příjemce = „weekend“ a Vaše příjmení).

Na dotazy rádi odpovíme ve zprávách na našem facebooku, e-mailu info@martadance.cz nebo telefonicky na 739 073 157.

Těšíme se na první taneční víkend s Vámi!

danceweekend_A3_spadavka3mm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *