Sexy Street Dance

sexy-dancer-90977Tanec pro ty, které chtějí od tance víc, než jen dobrou fyzickou kondici! Které chtějí, aby jejich taneční projev byl sexy, které se chtějí zdokonalit v umění svádění a upevnit si své ženské sebevědomí.

Sexy street dance je, jak už název vypovídá, velice sexy! Skrývá v sobě rafinovanost i rebelii. Naučí vás, jak pohybovat každou části těla tak, aby výsledek byl harmonický. Krása a svůdnost je v jednoduchosti, v náznaku a v detailu. Není nutno odložit ani jednu část oblečení a přesto je účinek dokonalý!

Sexy Street Dance je účelovou kombinací různých tanečních stylů.

Navíc na každé lekci v našem tanečním centru pití neustále k dispozici a zdarma!

Ukázka

Rezervujte se na www.martadance.inrezervace.cz.

Komentáře k “Sexy Street Dance

 • Dobrý den,

  chtěla bych u Vás začít tancovat tento styl, jen jsem úplný začátečník, hodilo by se mi to v ten pátek. Mám se zastavit osobně a podívat se jak to u Vás funguje nebo si rovnou zaplatit pernamentku?

  Děkuji
  Zdenča

  • Dobrý den,
   doražte v pátek. Můžete buď chodit přes permanentku (cena je od 80 Kč za lekci dle permanentky), kde je postup takový, že po přihlášení na martadance.inrezervace.cz zvolíte Permanentky, zakoupíte ji a poté si rezervujete na lekce místo. Nebo je možná platba klasicky přes kredit – tzn. na martadance.inrezervace.cz si dobijete přes platební kartu z domova nebo osobně na lekci kredit a z něho si rezervujete místo na lekci (cena tímto způsobem je 100 Kč za lekci).

 • Dobry den. Dceri je 13 let. Je tanec u vas ovlivnen vekem? Nebo se muze prihlasit , popripade podivat! Dekuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *