FAQ

question-mark-vector-1068869

Jste nějak věkově omezeni?

Vůbec. V našem tanečním centru se předsudky nevedou – tancujeme pouze pro radost. Je jedno, na jaký chcete jít taneční styl a jaká jste generace, jsme tu pro všechny.

Za kolik jsou lekce?

Lekce stojí v přepočtu 90 Kč/lekci. Platí se vždy počet zbývajících lekcí do konce pololetí (do konce ledna nebo do konce června). První lekce je pro každého vždy zdarma.

Kdy mohu nastoupit na kurz?

Nastoupit můžete kdykoliv. Doporučujeme ale začít co nejdříve, ať umíte z choreografie co nejvíce.

Nikdy jsem netancovala, můžu se přihlásit?

Jasně. Všechny lekce jsou určené i pro začátečníky. Vždy jedeme v takovém tempu, aby začátečníci zvládali a zkušenější se nenudili.

Je nějaké předepsané oblečení?

Není, oblečte se pohodlně. Na twerk jsou dobré krátké kraťasy, ale pokud se někdo stydí, může si vzít klidně vytahané tepláky 🙂 Zkrátka lekce jsou tu pro radost z tance, nechceme, abys byla nervózní z toho, co máš na sobě.

Nahrávají se všechny lekce na video?

Většinou ano. Videa slouží většinou pouze jako archivní a neveřejný záběr. Posíláme je do interní skupiny na facebooku, kam vám po zaplacení kurzu schválíme členství. Sestříhávají se pouze vybrané lekce. Najdete je na našem youtube kanále a fan stránkách.

Proč jste přešli na systém souvislých kurzů?

Lekce na sebe nyní navazují, naučíte se tedy více prvků do hloubky, protože je zdokonalujete a opakujete. Choreografie na sebe navazuje. Navíc jste díky souvislým kurzům ustálený kolektiv, který se zná, nestydí se mezi sebou a je více komunikativní a přátelský.

Máte nějakou členskou kartičku nebo jak to funguje?

Žádné kartičky nemáme, nechceme Vám zbytečně zabírat místo v peněžence. Postup je takový, že přijdete na první lekci, kterou máte zdarma a na té zanecháte svůj e-mailový kontakt. Na ten dostanete bližší informace o zaplacení kurzu – číslo bankovního účtu, částku a další informace. Žádnou kartičku ani účet tedy nepotřebujete.

Jak to u Vás chodí – mám tykat nebo vykat?

V našem tanečním centru si všichni tykáme (s lektorkou i mezi sebou) bez ohledu na věk.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *