FAQ

question-mark-vector-1068869

Jste nějak věkově omezeni?

Vůbec. V našem tanečním centru se předsudky nevedou – tancujeme pouze pro radost. Je jedno, na jaký chcete jít taneční styl a jaká jste generace, jsme tu pro všechny.

Za kolik jsou lekce?

Většinou jsou za 100 Kč. S permanentkou vychází od 80 Kč za lekci. Částka je vždy uvedená přímo u lekce v rezervačním systému.

Kdy mohu nastoupit na kurz?

Nastoupit můžete kdykoliv, díky našemu systému otevřených lekcí. Lekce na sebe nenavazují, takže můžete chodit i nepravidelně, dle svého volného času. Stačí si vybírat lekce v našem rezervačním systému.

Nikdy jsem netancovala, můžu se přihlásit?

Jasně. Všechny lekce jsou určené i pro začátečníky. Vždy jedeme v takovém tempu, aby začátečníci zvládali a zkušenější se nenudili.

Je nějaké předepsané oblečení?

Není, oblečte se pohodlně. Na twerk jsou dobré krátké kraťasy, ale pokud se někdo stydí za svoji postavu, může si vzít klidně vytahané tepláky 🙂 Zkrátka lekce jsou tu pro radost z tance, nechceme, abyste byla nervózní z toho, co máte na sobě.

Nahrávají se všechny lekce na video?

90% lekcí se vždy v posledních 5 minutách nahraje, pokud si nepřejete být na záznamu, stačí oznámit lektorce a nebude Vás natáčet (zatancujete si na kraji tělocvičny). Slouží většinou pouze jako archivní a neveřejný záběr. Sestříhávají se pouze vybrané lekce. Najdete je na našem youtube kanále a fan stránkách.

Byl by problém v nepravidelné docházce?

Vůbec ne. Právě v tom spočívá naše kouzlo tzv. otevřených lekcí – nejen, že můžete začít kdykoliv, ale můžete chodit libovolně dle svého času. Lekce nejsou vedené formou kurzu, nenavazují na sebe a na každé lekci se naučíte jinou choreografii s jinými prvky. To, na jakou lekci přijdete, zvolíte pomocí rezervačního systému.

Je možnost mít individuální hodinu?

Ano, lekce pro 1 osobu stojí 300 Kč/hod.. Také je možnost lekce pro uzavřený kolektiv, pokud jste kolektiv aspoň o 5 lidech, pak se cena za lekci za osobu nemění (100 Kč/osoba). V případě, že Vás bude min. 10 lidí se dokonce cena za uzavřenou lekci snižuje. Stačí se domluvit přes e-mail nebo telefon na čase a stylu tance.

Máte nějakou kartičku nebo jak to funguje s kreditem?

Žádné kartičky nemáme, nechceme Vám zbytečně zabírat místo v peněžence. Stačí se registrovat v našem rezervačním systému, registrace trvá zhruba 2 minuty. Poté si dobijte kredit (buď přímo na lekci nebo přes platební kartu v rezervačním systému) a to je vše. Na lekce se můžete rezervovat přímo v rezervačním systému a při příchodu na lekci oznámíte lektorce své jméno.

Proč bych měla zadávat své telefonní číslo při registraci?

Doporučujeme při registraci vyplnit i telefonní číslo (samozřejmě nebude použito pro reklamní účely a nebude předáno třetím osobám, slouží k řešení problémů s účtem nebo případnému oznámení zrušení lekce).

Jak to u Vás chodí – mám tykat nebo vykat?

V našem tanečním centru si všichni tykáme (s lektorkou i mezi sebou) bez ohledu na věk.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *